بذر گوجه فرنگی گیلاسی

قیمت ذکر شده برای این محصول جهت فقط یک بسته 5 گرمی می باشد. اگر تعدادخرید 10بسته به بالا باشد هزینه ارسال رایگان خواهد بود. در غیر اینصورت هزینه ارسال به صورت توافقی اضافه خواهد شد
شناسه کالا در انبار: tomato
تاریخ تحویل: پس از اینکه خرید آنلاین شما انجام شود برای تحویل این کالا با شما تماس می گیریم و تاریخ وزمان تحویل را هماهنگ خواهیم کرد
35,000 ریال
هشدار : : با توجه به پایین بودن قیمت این محصول و رایگان بودن هزینه ارسال در نتیجه سفارش کمتر ازتعداد ذکر شده در لیست زیر مجاز نمی باشد

بذر گوجه فرنگی گیلاسی قرمز مرغوب و پر بار بوده و میوه ها به اندازه گیلاس و ترش مزه می باشند

فرم قرار گیری گوجه های چری بر روی شاخه ها بصورت خوشه ای می باشد..

گوجه های چری زود تر از گوجه فرنگی های معمولی به عمل می آیند .

بیشترین راندمان و کیفیت در شرایط گلخانه ای می باشد.

بذر ها قابلیت کشت در فضای باز را نیز دارند.

محصولی که مشتریان دیگر همزمان با این محصول خریداری کرده اند

خاک گل گلستان

حاوی پرلیت و سطح بالایی از عناصر ضروری برای رشد گیاهان //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// با توجه به پایین بودن قیمت این محصول و رایگان بودن هزینه ارسال در نتیجه سفارش کمتر از 3 بسته مجاز نمی باشد.
50,000 ریال

خاک کاکتوس گلستان

دارای پیریت و پرلیت
50,000 ریال

گلدان گرد سفالی با روکش لعابی رنگی سایز متوسط -کد11

سایز این گلدان در ابعاد 8 * 8 سانتیمتر می باشد
150,000 ریال

بذرفلفل کبابی

قیمت ذکر شده این محصول برای یک بسته 3 گرمی می باشد. سفارش بالای 10 بسته ارسال با پیک رایگان می باشد. در غیر اینصورت هزینه کرایه ارسال توافقی اضافه خواهد شد.
35,000 ریال

بذر کاهو پیچ

قیمت ذکر شده این محصول برای یک بسته 4گرمی می باشد. سفارش بالای 10 بسته ارسال با پیک رایگان می باشد. در غیر اینصورت هزینه کرایه ارسال توافقی اضافه خواهد شد.
35,000 ریال

بذر ریحان سبز

قیمت ذکر شده این محصول برای یک بسته می باشد. سفارش بالای 10 بسته ارسال با پیک رایگان می باشد. در غیر اینصورت هزینه کرایه ارسال توافقی اضافه خواهد شد.
35,000 ریال

بذر خیار بوته ای

قیمت ذکر شده این محصول برای یک بسته 45 گرمی می باشد. سفارش بالای 10 بسته ارسال با پیک رایگان می باشد. در غیر اینصورت هزینه کرایه ارسال توافقی اضافه خواهد شد.
35,000 ریال

بذر تربچه

قیمت ذکر شده این محصول برای یک بسته 5 گرمی می باشد. سفارش بالای 10 بسته ارسال با پیک رایگان می باشد. در غیر اینصورت هزینه کرایه ارسال توافقی اضافه خواهد شد.
35,000 ریال