سموم کشاورزی

مرتب سازی بر اساس
نحوه نمایش

Icon 10 wp سم مورچه

200,000 ریال

jing techچسب موش

250,000 ریال

ایمیداکلوپرایدآریا - سم شته

حشره کش سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی با حجم 10 میلی لیتر
400,000 ریال

پودر سوسک کش و حشره کش آتش

سوسک کش و حشره کش پودری آتش از خانواده پیروتروئیدها با اثر و طیف وسیع برای از بین بردن حشرات موذی خانگی از جمله سوسک، مورچه، ساس، کنه، بید، کک، شپش، خرخاکی، هزارپا، جیرجیرک و عنکبوت می باشد.
150,000 ریال

چسب زرد حشره کش

چسب زرد، نوعی کاغذ چسبناک، برای جذب انواع آفات گلخانه‌ای پروازی (مانند سفیدبالک، تریپس‌ها، شته‌های بالدار و …) می باشد که بدلیل طیف رنگی که دارد ( رنگ زرد، با طیف نوری 530 تا 580 نانومتر) موجب جذب حشرات شده و بعلت وجود سطح آغشته به چسب، باعث به دام افتادن و مرگ آنها می شود؛ طوری که آفات به کاغذ چسبیده و شما را از حضور انواع آفت در گلخانه یا پاسیوی خود باخبر می کند. این روش یکی از روشهای غیرشیمایی و مکانیکی مبارزه با آفات گلخانه‌ای و موثر در کاهش جمعیت و حتی ردیابی آفات است.
40,000 ریال

حشره کشش و کنه کش تند اکسیر

تنداكسير یک حشره کش و کنه کش تماسی است که در آزمايشات متعدد در گلخانه ها و مزارع ,کارآئي بالای خود را در كنترل گونه های مختلف شته ، کنه ، مگس سفید ، زنجرک ، پسیل ، شپشک ها و لارو شب پره ها چون ليسه سيب ،‌ لارو بيد كلم و سفيده كلم بر روی سبزی و صیفی ، گیاهان زینتی و درختان میوه ، بدون به جاي گذاردن اثر سمي ، به اثبات رسانيده است .
620,000 ریال

ژل سوسک کش برسودا پلاس

ژل طعمه سوسک کش برسودا پلاس با قابلیت استفاده راحت و آسان به دلیل نوع طراحی سرنگ آن، به صورت طعمه به نابودی سریع سوسک های ریز آشپزخانه (سوسک آلمانی) به شما کمک میکند. این ژل به گونه ای طراحی شده که اثر بخشی طولانی مدت داشته و بدون بخار، دود و بو بوده و قابلیت استفاده در فضاهای بسته و باز اعم از منازل، رستوران ها ، هتل ها، بیمارستان ها، مدارس، مهدکودک ها و اماکنی که در آنها نمی توان از روشهای متدوال سمپاشی استفاده نمود، بدون تخلیه مکان را داراست. این ژل بهترین گزینه برای اماکنی است که در آنها خانم های باردار، کودکان، نوزادان، سالمندان و افرادمبتلا به مشکلات تنفسی حضور دارند. با قرار دادن طعمه در محل درزها و گوشه های مورد نظر ، سوسک ها از طعمه تغذیه کرده و آلوده میشوند. سوسک های آلوده شده به لانه برمیگردند و سوسک های دیگر را آلوده می کنند. با این روش ژل طعمه برسودا قادر است طی 10 تا 14 روز کل سوسک ها را از بین ببرد.
350,000 ریال

طعمه موش آلمانی

حاوی سم موش کش آلمانی در بطری کوچک فله ای
120,000 ریال