شمعدانی هلندی

شمعدانی با نام علمی پلارگونیوم رده‌ای از گیاهان گل‌دار است و حدود ۲۰۰ گونه دارد. شمعدانی‌ها در واقع، گیاهانی هستند با خاستگاه آفریقایی و استرالیایی //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// قیمت این گل فقط با گلدان پلاستیکی بیان شده است -- برای خرید گلدانهای سفالی یا پلاستیکی رنگی به بخش خرید گلدان مراجعه کنید
شناسه کالا در انبار: PELARGONIUM
ارسال رایگان
تاریخ تحویل: پس از اینکه خرید آنلاین شما انجام شود برای تحویل این کالا با شما تماس می گیریم و تاریخ وزمان تحویل را هماهنگ خواهیم کرد
300,000 ریال

انتخاب نام شمعدانی برای این گیاهان بیشتر مربوط به شکل میوه آنهاست که در داخل کاسبرگهای پایا و روی دمگلهای بلند و در انتهای دمگل مشترک به صورت شمعدان چند شاخه قرار می‌گیرند.

شمعدانی‌های معمولی به نور مستقیم آفتاب نیاز دارند البته آفتاب سنگین و شدید نیز برای آن‌ها زیاد مناسب نیست. بنابراین در تابستان باید شمعدانی‌ها را در سایه نگه داشت.

شمعدانی تقریباً در هر خاکی می‌روید. خاک گلدان مناسب برای آن مخلوطی است از سه قسمت خاک لوم خوب (خاک باغچه) و یک قسمت کود دامی پوسیده یا تورب و یک قسمت ماسه. به این مخلوط بهتر است مقداری کود شیمیائی مثلاً سوپر فسفات اضافه شود.

محصولی که مشتریان دیگر همزمان با این محصول خریداری کرده اند

خاک گل گلستان

حاوی پرلیت و سطح بالایی از عناصر ضروری برای رشد گیاهان //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// با توجه به پایین بودن قیمت این محصول و رایگان بودن هزینه ارسال در نتیجه سفارش کمتر از 3 بسته مجاز نمی باشد.
50,000 ریال

خاک بنفشه آفریقایی پریسا16

وزن حدودی ۲۶۰ تا ۲۸۰ گرم////// هر گلدان سایز ۶ حدودا ۳ گرم خاک لازم دارد.////// هر گلدان سایز ۸ حدودا ۸ گرم خاک لازم دارد .
160,000 ریال

پیت ماس

مناسب جهت کاشت بنفشه آفریقائی
90,000 ریال

گلدان طرح فنجان و نعلبکی سرامیکی با طرح های زیبا

سایز این گلدان در ابعاد 5 * 5 سانتیمتر می باشد
320,000 ریال

گلدان سفالی طرح آب پاش با نقاشی بهاره

سایز این گلدان در ابعاد 8* 8 سانتیمتر می باشد
240,000 ریال