نحوه حمل و نقل

مشتری گرامی :

پس از افزودن سفارش مورد نظرتان به سبد خرید و سپس تکمیل خرید و پرداخت آنلاین , محصول مورد نظرتان به صورت رایگان از طریق پیک به آدرس شما در شهر همدان ارسال خواهد گردید.

سفارشات شهر همدان برای گل های تازه جهت سبد گل - تاج گل - دسته گل   از ۲۴ ساعت قبل ثبت گردد . سفارشات گل آرائی سفره عقد و ماشین عروس باید از 48 ساعت قبل داده شود.

زمان ارسال سفارشات از۱۰صبح به بعد تا ۱۸ عصر میباشد. درزمان سفارش دهی زمان پیشنهادی مشتریان انتخاب میگردد و با بازه زمانی سی تا شصت دقیقه اختلاف ارسال میگردد.

سفارش گلدان - خاک - کود -  بذر گل و سبزیجات - سموم کشاورزی - درخت و درختچه - گلهای آپارتمانی و باغچه ای  اگر در روز مورد نظر و قبل از ساعت ۱۵ ثبت گردد قابل ارسال در همان روز میباشد.

 مشتریان در دیگر شهر ها:

لازم به ذکر است با توجه به فعالیت ما فقظ در محدوده شهر همدان , اگر از دیگر شهر های استان همدان و یا حتی دیگر شهرها درخواست خریدی ثبت گردد آنوقت هزینه حمل و نقد تا مقصد محاسبه شده و اعلان می گردد تا درصورت موافقت , محصول به آن آدرس ارسال خواهد گردید.

 امکان تحویل سفارش‌های دیگر شهرها که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند،در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند, در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد. 

 

شماره تماس مدیر سایت جهت پرسیدن هرگونه سوال و یا پرسیدن قیمت محصولاتی که قیمتی برایشان درج نشده است: 09188116041