گلدان نشا سایز 10

گلدان نشا بهترین نوع گلدان برای تولید نشا و پرورش آن می باشد.از انواع مختلف گلدان که در بازار وجود دارد. گلدانهای سفالین،گلدانهای پلاستیکی،گلدانهای شیشه ای و انواع مختلف سایر گلدانها را می توان برای نگهداری و پرورش گیاه استفاده کرد ولی چرا این نوع گلدان یعنی گلدان نشا را باین شکل ویژه و این نوع مواد را به مشتریان عزیز ارایه می دهیم. گلدان نشا دارای مزایای بالا می تواند به همراه محیط کشت مناسب از جمله پیت ماس،کوکوپیت،پرلیت و خاک غنی باغچه شما را در تولید نشا قوی و مناسب یاری کند. همانطور که می دانید در تولید نشا کنترل رطوبت بستر کشت بسیار مهم است. در صورت عدم کنترل رطوبت بستر کشت دو امکان پوسیدگی ریشه و خشک شدن بوته همیشه گیاه شما را تهدید می کند.
شناسه کالا در انبار: goldan10
5,000 ریال
هشدار : : با توجه به پایین بودن قیمت این محصول و رایگان بودن هزینه ارسال در نتیجه سفارش کمتر ازتعداد ذکر شده در لیست زیر مجاز نمی باشد

ویژگی ها:

زهکش مناسب

سبک و ارزان بودن

مقاومت در برابر آفتاب

قابل انعطاف بودن

تنوع در سایز و اندازه

شکل ویژه مناسب برای گسترش ریشه

حمل و نقل 

استفاده از مواد مرغوب

پیشنهاد ویژه:

 شما با استفاده از گلدان نشا و استفاده از مواد مرغوب برای تهیه بستر کشت از جمله کوکوپیت و پیت ماس روش جدیدی را برای آبیاری می توانید استفاده کنید:

 آبیاری از کف

این پیشنهاد شاید به نظرتان جدید و غیر معمول بیاید ولی شما با آبیاری از کف  می توانید از صدمه به بذر تازه کاشت شده و فشار آب بر روی گیاه جلوگیری کنید و ریشه را برای دریافت آب به سمت پایین هدایت کرده و باعث گسترش ریشه شوید. این دو مزیت در سایر روشهای آبیاری گلدان وجود ندارد.