گل آرائی سفره عقد- مدل7پایه

این گل آرائی سفره عقد 7 پایه,شامل 6 پایه گل آبشاری و 1 عدد سبد گل بیضی می باشد. در ضمن شاخه گلهای به کا ر رفته شامل گلهای تماما طبیعی از نوع لیلیوم زرد و سفید و صورتی – ژربرا سفید – لیسانتوس سفید و صورتی می باشد. //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// نکته: در طرح انتخابی تهیه پایه یا میز به عهده مشتری می باشد و فقط شرکت ما کار گل آرائی را انجام می دهد. //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// پس از خرید و ثبت این سفازش در اسرع وقت با شما تماس میگیریم تا هماهنگی های لازم جهت تاریخ و زمان و مکان محل گل آرائی صورت پذیرد.
شناسه کالا در انبار: sofreh aghd 7paieh
ارسال رایگان
10,000,000 ریال

در صورت درخواست مشتریان جهت گل آرائی سفره عقد مدل 7 پایه  ,تغییرات دلخواه شما را در نحوه گل آرائی و یا گلهای استفاده شده می توانیم انجام دهیم که طبعا هزینه آن به صورت توافقی و با توجه به گل های استفاده شده یا مدل آن قابل تغییر بوده و مشتریان این موضوع را مد نظر داشته باشتد.

طبعا پس از ثبت این سفارش و انجام خرید آنلاین با شما مشتری گرامی تماس گرفته می شود تا هماهنگی های زمان و مکان جشن عقد انجام شده و سپس تیم گل آرائی به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد.